Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук
Неділя, 7 Червня 2026

Ви є тут

Кременчужанин тримав зброю поза сейфом, через що отримав штраф

26 січня 2024 14:15
Перегляди: ...

Судова справа.

19 січня в Автозаводському райсуді Кременчука розглянули справу, в якій притягли до відповідальності Володимира К., місцевого жителя. Чоловік отримав адмінматеріал за ч. 1 ст. 191 КУпАП (порушення правил зберігання зброї).

9 листопада 2023 року, приблизно о 10:50, Володимир зберігав належну йому зброю поза межами сейфа. Це кваліфікували як порушення правил зберігання зброї.

Чоловік не прийшов до зали суду. Тому справу розглянули за його відсутності. Суд вирішив, що достатнім покаранням буде 119 грн штрафу та стягнення 605,60 грн судового збору. Рішення вже набрало законної сили.

 

Артем Кузьменко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися