
Мовою документу.
Голова Кременчуцького районного суду Полтавської області Світлана Клименко оприлюднила декларацію про доходи за 2019 рік на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.
Членами своєї родини вона вказала дочку та онучку.
Декларантка задекларувала у спільній власності 50% квартири загальної площі 45,1 кв м у Кременчуці. Інші 50% цього майна належать дочці С.Клименко Також донька декларанти має земельну ділянку площею 1600 кв м у селі Піщане.
Керівниця суду має автівку HYUNDAI SONATA (рік випуску: 2008), а її донька – з 2017 року власник автомобіля CHERY QQ (рік випуску: 2008)
534 тис 002 грн - заробітна плата отримана С.Клименко за основним місцем роботи. Також минулоріч вона отримала 81 тис 827 грн пенсії.
52 тис 500 грн - заробітна плата отримана донькою С.Клименко за основним місцем роботи у ТОВ «Юридична фірма «Правничі ініціативи». Також вона декларує 9 тис 120 грн - гонорарів та інших виплат згідно з цивільно-правовим правочинами, 36 тис 299 грн аліментів та 38 тис 727 грн - дохід від зайняття незалежною професійною діяльністю.
Нагадаємо
Олег Булашев




















































