
За попередню добу видано 387 продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам.
У Кременчуці в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб за місцем проживання станом на ранок 3 червня зареєстровано 23055 осіб.Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив мер міста Віталій Малецький
Вчора до Центру тимчасового розміщення «Кременчук» звернулося 10 осіб, усі були розселені. Всього з початку війни до цього Центру звернулися 13917 осіб.
Від початку війни кременчужанами надано 1130 приватних жител для безоплатного розміщення 3535 внутрішньо переміщених осіб.
За попередню добу видано 387 продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам. Всього видано 20556 продуктових наборів.
Для отримання допомоги звертайтеся на гарячу лінію «Гуманітарний Кременчук» (телефон 0 800 33 22 21). За весь час на гарячу лінію звернулося 23807 особи, за попередню добу - 325 осіб.
Для потреб внутрішньо переміщених осіб Центру тимчасового розміщення «Кременчук» (вул. Єднання України, 7) наразі необхідні:
- матраси, ковдри, подушки, постільна білизна;
- продукти харчування;
- підгузки дитячі;
- засоби гігієни та мийні засоби;
- посуд (сковорідки, каструлі, чайники, інше);
- літній одяг та взуття.
А також завжди потрібна допомога сильних чоловіків та жінок з добрим та чуйним серцем. У великій війні немає малої допомоги!




























































