
Проте вистоювати такі черги пенсіонерам не має потреби - так само можна подавати заяви чи документи на субсидії.
Довжелезні - тригодинні черги - формуються уже понад два тижні біля Кременчуцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області, що на вулиці Велика Набережна, 9.
За словами начальника відділу обслуговування громадян №7 (сервісний центр) ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області Романа Ареп'єва, у чергах стоять не лише задля перерахунку субсидії, а і задля її призначення.
Проте основний ажіотаж стався саме через необхідність першого для окремих кременчужан. Адже дехто «випав» з можливості отримувати субсидії через невідповідність з тарифом, або через наявність заборгованості за компослуги.
Як пояснюють спеціалісти, вистоювати такі черги пенсіонерам не має потреби - так само можна подавати заяви чи документи на субсидії:
- через міські Центри надання адмінпослуг (ЦНАПи),
- або на Порталі Пенсійного фонду (https://portal.pfu.gov.ua/).
Які брати з собою документи у обох випадках – питання індивідуальне, адже це залежить від статусу громадянина, який хоче отримувати субсидію.
Проте обов’язково брати з собою паспорт та код для ідентифікації особи.
«Далі з’ясовують, які необхідні документи і після цього стає зрозумілим: субсидія вам нарахується автоматично, чи на неї варто заново подаватись», - слова Ареп’єва.
У другому випадку (при реєстрації Порталу Електронних послуг Пенсійного фонду України) варто авторизуватись через електронний підпис і обрати вкладку – яку саме людина бажає замовити послугу. У даному випадку – це вкладка «Заява на житлову субсидію чи пільгу».

Нагадаємо, Документи для призначення житлової субсидії: що необхідно знати кременчужанам
Що робити кременчужанам, яким припинили нараховувати субсидію?
Ліна Романченко



































































