2 червня 2022 18:15
Перегляди: ...

Фотопрес.
1 та 2 червня на календарі принесли до Кременчука справжнісіньке літо: спеку, легкий вітерець, вечірні грози та зливи. Містяни уже не чекають сонця, а ховаються за деревами, освіжаються біля фонтанів, по можливості ганяють на велосипедах та самокатах.
Та найпомітніше, як вони роздяглися та перевзулися: у шорти, футболки, сарафани, сандалі, шльопанці.
Зараз саме те - пройтися по парку і відчути запахи квітів; грітись, гуляючи, не боячись спектись на сонці.
Тож насолоджуєтесь першими днями літа, гортаючи світлини нашого фотокореспондента Кременчуцької газети.
Ліна Романченко
фото Олександра Попенка
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію



























































































