
Наразі кривднику повідомлено про підозру в умисному вбивстві та обрано запобіжний захід тримання під вартою.
У Миргородському районі у перший день 2026 року між 44-річним чоловіком та 70-річним батьком виник сімейний конфлікт.
За даними слідства, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, син висловив невдоволення, що батько не розтопив у грубі. Він стягнув батька з ліжка на підлогу та побив металевим ломом. Після цього перетягнув його на кухню і продовжив завдавати удари ногами.
За попереднім висновком експерта, потерпілий отримав по голові та тілу не менше 20 ударів, що спричинили смерть.
Наразі кривднику повідомлено про підозру в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України) та обрано запобіжний захід тримання під вартою.
За процесуального керівництва Миргородської окружної прокуратури досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює ВП № 1 Миргородського РВП ГУНП в Полтавській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За інформацією Полтавської обласної прокуратури


































































