Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук
Вівторок, 21 Липня 2026

Ви є тут

На Полтавщині одним із перших одружень 2023 року - шлюб військовослужбовця

5 січня 2023 13:45
Перегляди: ...

Офіційно.

 

Новий рік розпочинає нову плетеницю життєвих та переможних подій. Символічно, що одним із перших одружень на Полтавщині став шлюб військовослужбовця.

Про повідомляє прес-служба Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

За їх даними, не гаючи часу та не відкладаючи доленосного кроку, у Миргороді під час реабілітації після бойових дій під Бахмутом військовослужбовець уклав шлюб. Це весілля розпочало не тільки рахунок свят у новому році, а й відкрило статистику одружень серед наших захисників.
До речі, загалом минулого року на Полтавщині закохані створили більше 10 тисяч сімей, з яких 670 – отримали свідоцтва про реєстрацію шлюбу від фахівців Миргородського відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Стефанія, Хозяйка та Орест: як жителі Полтавщини називали дітей у 2022 році

 

Клим Соколов


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися