
За нелюдські звірства окупанти мають понести покарання.
На звільнених від окупації територіях Харківщини фіксують такі ж звірства росіян по відношенню до мирного населення, як в Бучі. Про це на Фейсбук-сторінці повідомив керівник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
«Мародери, ґвалтівники, вбивці жінок і дітей, їх не можна називати армією!» - зазначає керівник Харківської ОВА.
За його інформацією, у селі Гусарівка, Ізюмського району, росіяни катували місцевих жителів. Після тривалого знущання - трьох людей спалили живцем. Серед загиблих є діти.
Крім цього, знайшли тіло фельдшера лікарні, руки чоловіка були зв'язані за спиною, його також катували військові рф.
Просто посеред дороги росіяни із артилерії розстріляли авто, де була родина з дитиною.
Частина жителів - зникла безвісти, кількість ще встановлюється.
«Це жахливі нелюдські звірства, за які, повірте, окупанти понесуть покарання!» - вважає О.Синєгубов.
За інформацією керівника Харківської ОВА




























































