
Засідання адмінкомісії.
У Кременчуці пройшло засідання адміністративної комісії, на якому розглянули протоколи на містян за порушення громадського порядку і правил благоустрою.
До членів засідання прийшов один із порушників – чоловік, який здійснив неправомірний виклик поліції.
Голова комісії Руслан Шаповалов зачитав обставини протоколу, в якій поліцейські неправильно вказали прізвище чоловіка – сам громадянин на це вказав, двічі виправивши Шаповалова. Протокол стосувався хибного виклику поліції, який був здійснений 17 березня.
Того дня громадянин під час сварки зі співмешканкою викликав правоохоронців. Поки вони їхали, конфлікт було вичерпано. Але скасувати виклик поліції містянин не зміг.
Поліцейські вислухали причину виклику та виписали на громадянина протокол. Оскільки громадянин був не згоден з таким рішенням правоохоронців, він здійснив ще один виклик - старшого по званню, який вислухав обставини та причини першого виклику поліції та сказав, що влаштує його підлеглим профілактичну бесіду за те, що вони кваліфікували подію як хибний виклик.
Якби члени адмінкомісії визнали кременчужанина винним, він міг би отримати 850 грн штрафу. Але уник покарання через те, що протокол відправили на доопрацювання.
Якщо поліцейські встигнуть виправити помилку до того, як термін притягнення до відповідальності спливе, протокол знову потрапить на розгляд адмінкомісії. Але й у такому випадку містянин може прийти на засідання та надати свідчення, маючи змогу отримати виправдання.
Артем Кузьменко

































































