
Вирок Кременчуцького райсуду.
Днями Кременчуцький районний суд Полтавської області розглянув у відкритому судовому засіданні справу щодо раніше судимого громадянина України, у вчиненні кримінального проступку, передбаченого злочину, ч.1 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
Про це йдеться у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.
У вересні 2019 року обвинувачуваний з метою викрадення чужого майна, а саме: природного газу, на території господарства за місцем свого проживання в самовільно та незаконно здійснив підключення до системи газопостачання під`єднавши шланг до продувного штупера РДГД-10.
Реалізуючи свій злочинний умисел направлений на заволодіння чужим майном, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій та бажаючи їх настання чоловік приєднував вказаний гумовий шланг до системи газопостачання будинку поза лічильником природного газу для власних потреб. А 05 березня 2020 це виявили працівники ПрАТ «Кременчукгаз» та склали акт-розрахунок.
Обвинувачуваний спричинив майнову шкоду ПрАТ «Кременчукгаз» згідно з пунктом 1 глави 3 розділу ХІ Кодексу газорозподільних систем, затвердженого Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг №2494 від 30.09.2015 на суму 19 тис 794 грн 40 коп.
В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні кримінального проступку за наведених вище обставин визнав в повному обсязі, не оспорював факти викладені в обвинувальному акті та пояснив про обставини вчиненого так, як це викладено в мотивувальній частині вироку.
Суд визнав обвинувачуваного винуватим у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.185 КК України, призначивши покарання у виді громадських робіт на строк 80 годин.
На вирок може бути подана апеляційна скарга до Полтавського апеляційного суду протягом 30 діб через Кременчуцький районний суд Полтавської області або безпосередньо до суду апеляційної інстанції з моменту проголошення всіма учасниками судового провадження
Вирок не може бути оскаржений в апеляційному порядку з підстав заперечення обставин, які ніким не оспорювалися під час судового розгляду і дослідження яких було визнано судом недоцільним відповідно до положень частини третьої статті 349 КПК України.
Нагадаємо, На Чередниках виявили незаконну врізку у газопровід.
Запланований монтаж і демонтаж газових лічильників в Кременчуці та Горішніх Плавнях
Антоніна Озерна
Фото ілюстративне
































































