
Судова справа.
24 січня у Кременчуцькому райсуді розглянули справу за обвинуваченням уродженця Кременчука, якому інкримінували декілька епізодів наруги над могилами.
Перший злочин стався 9 жовтня 2023 року на одному з сільських кладовищ району. Там було поховання двох людей, на території якого злочинець демонтував металеву огорожу. Цими діями він завдав 1 560 грн збитків.
Уже наступного дня чоловік прийшов на поховання ще двох людей, де також зняв огорожу. Цього разу – за 1 490 грн. Останній епізод злочину стався того ж дня – на похованні трьох людей цей громадянин зняв огорожу за 474 грн.
Зловмисника затримали та довели справу до суду. Громадянину присудили 4 роки ув’язнення з заміною їх на 1 рік іспитового терміну. Вирок ще не набрав законної сили.
Артем Кузьменко





























































