12 червня 2023 18:05
Перегляди: ...

Фотофакт.
У Кременчуці, на вулиці Халаменюка, оновили білборд, який нагадує про сумну дату - рік, що минає від трагедії в торговельному центрі "Амстор".
Адже саме 27 червня 2022 року унаслідок потрапляння ворожої ракети у будівлю ТЦ, його було вщент знищено. Загинуло 22 особи.
Тут варто нагадати, що жертв російської агресії у Кременчуці вирішили вшанувати не на місці, де сталась трагедія, а у парку "Слави". На місці колишнього ТЦ "Амстор", схоже це є єдине нагадування.
Так нещодавно Стала відома ціна благоустрою у парку «Слави» для увіковічнення пам’яті жертв ракетного удару по торговельному центру «Амстор»
Світлана Павленко
Фото Олега Булашева
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію




































































