Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук
П'ятниця, 10 Липня 2026

Ви є тут

У Кременчуцькому районі водія трактора викрили на підробці прямо під час польових робіт

1 липня 2026 08:15
Перегляди: ...

Судова справа.

Глобинський районний суд Полтавської області ухвалив вирок щодо місцевого приватного підприємця, якого зупинили за кермом трактора з підробленими документами. Інцидент стався 8 травня 2026 року в полі поблизу села Опришки Кременчуцького району. Працівники сектору реагування патрульної поліції зупинили синій трактор МТЗ-82, водій якого на їхню вимогу пред’явив посвідчення тракториста-машиніста. Як з'ясувалося згодом, документ мав ознаки підробки.

Офіційна судова технічна експертиза документів підтвердила, що бланк посвідчення не відповідає зразкам офіційних документів, які перебувають в обігу на території України. Правоохоронці кваліфікували дії чоловіка за частиною 4 статті 358 Кримінального кодексу України — використання завідомо підробленого документа.

Під час судового засідання обвинувачений повністю визнав свою провину, щиро розкаявся та надав суду квитанцію про здійснення добровільного донату на потреби Збройних Сил України. Досліджуючи матеріали справи, суд також урахував, що чоловік раніше не мав судимостей, позитивно характеризується за місцем проживання, працює та має на утриманні трьох малолітніх дітей. Оскільки фактичні обставини справи ніким не оспорювалися, суд розглянув провадження за спрощеною процедурою.

У підсумку суд визнав чоловіка винним і призначив йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень.

Проте, згідно з рішенням суду, засуджений також зобов'язаний відшкодувати державі витрати на залучення експерта-криміналіста, які склали 2406 гривень 80 копійок. Таким чином, вартість проведення лінгвістично-технічного дослідження бланка майже втричі перевищила суму самого кримінального штрафу. Речовий доказ — підроблене посвідчення — за рішенням суду підлягає знищенню. Вирок суду може бути оскаржений в апеляційному порядку протягом 30 днів.

 

 

Марина Соловей


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися