
"Найважчою ситуація була в Кременчуці та Миргороді. Унаслідок масових атак інфраструктуру Кременчуцького НПЗ знищено, завод не працює".
Ворогу не вдасться залякати Полтавщину та наших людей. Область живе, область працює й робить усе для перемоги.
Про це зауважив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін, аналізуючи ситуацію на Полтавщині.
Він нагадав, що 2 квітня ворог завдав ракетних обстрілів по трьох містах області. За словами Дмитра Луніна, у Полтаві під удар потрапили кілька об’єктів критичної інфраструктури, які зазнали серйозних руйнувань.
"Найважчою ситуація була в Кременчуці та Миргороді. Унаслідок масових атак інфраструктуру Кременчуцького НПЗ знищено, завод не працює. Кілька людей отримали опіки, але їхньому життю нічого не загрожує. Пожежу вже ліквідовано, але на місці подовжують працювати рятувальники. Локально фіксують забруднення повітря, але екологічної катастрофи немає", - говорить Лунін.
У зв’язку із ситуацією, що склалася, Дмитро Лунін звернувся до всіх жителів області не створювати черг та штучного дефіциту на АЗС.
У Миргороді після удару пошкоджені злітна смуга та інфраструктура аеродрому, зокрема й склад із пмм. На щастя, поранених і загиблих в області немає.
Російські окупанти обстріляли ракетами Полтавщину
У Кременчуці після ударів ворога пожежу вже локалізували, постраждалих немає
Під час останньої повітряної тривоги ЗСУ збили ворожі ракети в різних частинах Полтавщини - Лунін
Триває ліквідація наслідків ворожих ракетних обстрілів у Полтавській області, - ДСНС України
За матеріалами Полтавської ОДА




























































