
Він з колегами відстоював прапор України.
Вчора з делегацією України нардеп Олексій Мовчан працював на Парламентській асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва в Анкарі.
За його словами, до Анкари прилетіла численна делегація росіян. А саме – депутатів держдуми, які голосували за повномасштабне вторгнення в нашу країну. І знову вони намагаються проштовхнути свої наративи.
«Дуже важка і напружена ситуація.
Але ми робимо все, щоб на засіданні асамблеї був український порядок денний, а ніяк не російський. Ми будемо намагатися позбавити рф мандатів, як нам це вдалося зробити в сербському Белграді на засіданні Генасамблеї минулого року.
Та, на жаль, в ПАЧЕС все не так просто, як на інших міжнародних політичних майданчиках, тут є країни з досить неоднозначною позицією – Сербія, Вірменія, деякі інші. Ми очікуємо провокацій»,- сказав О.Мовчан вчора перед засіданням. А вже на самому засіданні він побився.

«Я очікував, що на цьому засіданні ПАЧЕС буде важко. Але насправді було нестерпно! Ми не могли спокійно слухати, як на міжнародному майданчику виступає голова делегації рф ольга тємофєєва і в примітивний брехливий спосіб несе свої пропагандистські наративи. Звісно, ми мали відреагувати.
Тому разом з колегами розгорнули за її спиною прапор України на знак засудження російської агресії і терористичного режиму.
російські депутати хотіли його вихопити, почалася сутичка. Це ті самі депутати держдуми, які голосували за «спєцоперацію» і за ще ряд геноцидних актів щодо України. Ці депутати є в санкційних списках ключових країн світу. Ті, хто винні в смертях українців і руйнуванні нашої країни. Ті, хто вбиває мирне населення, хто вбиває дітей.
Майданчик парламентської асамблеї завжди був проросійським, через їхній вплив у регіоні, обсяг фінансування і чисельність делегації. Але ми маємо зробити все, щоб вигнати їх з будь-яких територій впливу. Всі країни світу мають визнати росію державою – спонсором тероризму»,- зазначає нардеп.
На відео можна побачити, як О.Мовчан, я разом з Євгеном Пивоваровим відбивають прапор України у виродка-сенатора держдуми рф алєксея кондтратенко.
Клим Соколов






























































