Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук
Понеділок, 3 Серпня 2026

Ви є тут

У Кременчуцькому будинку дитини — нова керівниця

25 червня 2025 09:00
Перегляди: ...

Що відомо про Юлію Багро?

 

У комунальному підприємстві «Кременчуцький обласний спеціалізований будинок дитини Полтавської обласної ради» змінилося керівництво.

Про це у своєму Телеграм-каналі написав редактор нашого видання Олег Булашев.

«Виконувачка обов’язків головного лікаря Наталя Лях звільнилася із займаної посади. Офіційних причин звільнення наразі не оприлюднено, однак не виключено, що воно пов’язане з ситуацією навколо закладу — раніше віцемерка Кременчука Ольга Усанова «накрутила ситуацію» і заявляла про закриття установи, що викликало резонанс. Проте обласна влада цю інформацію спростувала, наголосивши на планах з реорганізації, а не ліквідації установи, як того вимагає рішення Кабміну.

Новою виконувачкою обов’язків головного лікаря стала Юлія Багро — лікарка-педіатр цього ж закладу. Її офіційно призначено на цю посаду після звільнення Лях»,- пише у Телеграм-каналі редактор нашого видання Олег Булашев.

Далі він зазначає, що Юлія Сергіївна Багро народилася 28 грудня 1992 року в селі Білецьківка Кременчуцького району. У 2020 році вона закінчила Українську медичну стоматологічну академію за спеціальністю «Лікувальна справа».

Її кар’єра у сфері охорони здоров’я розпочалася ще у 2012 році. Спочатку працювала інструктором із санітарно-освітньої роботи в міській СЕС, згодом — медичною сестрою у хірургічному відділенні клінічної лікарні №15 у Києві. Деякий час обіймала посаду секретаря у ТОВ «Катарес».

У 2020 році Юлія Багро проходила інтернатуру за спеціальністю «Педіатрія» в Кременчуцькій міській дитячій лікарні, а з серпня 2022 року працює педіатром у Кременчуцькому обласному будинку дитини.

Декларація керівниці кременчуцького будинку дитини Наталі Лях: нерухомість, дохід понад 400 тис. грн і підприємницькі заробітки чоловіка

Усанова маніпулює чи бреше? Вона заявляла про закриття Кременчуцького будинку дитини, але в облраді спростовують: йдеться про реорганізацію

Що планують зробити з Будинком дитини у Кременчуці: деталі проєкту рішення облради

Кременчуцький будинок дитини отримає захисне укриття: розпочинають із проєкту

 

Клим Соколов

 

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися