
Спрогнозувати усе від ринку дуже складно.
Сьогодні на апаратній нараді у Полтавській облдержадміністрації заторкнули тему підготовки до опалювального сезону. Зауважили, що на завтрашній сесії розглянуть 4 питання, пов’язані зі 109 мікрорайоном Полтави та передачею Дзюбаніської котельні.
Далі слово надали директору ТОВ «Полтаватепло» Олександру Пороскуну. Він зауважив, що багато споживачів мають заборгованість перед постачальником газу та не укладений договір. Також він прокоментував що зараз доопрацьовуються документи по затвердженню тарифу.
Заторкнули і питання по закладанню тарифу на опалення по закладах соціальної сфери.
«На сьогодні це велика проблема для громад. Моніторячи і намагаючись з’ясувати, адже ціна уже за 25 до 30 і прогнозованої на сьогодні точної інформації немає», - сказав Пороскун.
Додали, що сподіваються, що з початку опалювального сезону, імовірно, діставатимуть газ зі сховищ і, можливо, будуть фіксовані ціни.
«На сьогодні ж фіксованої ціни для бюджетних установ, на жаль, немає і спрогнозувати усе від ринку дуже складно», - зауважили на нараді далі.
Очільник управління ЖКГ області Едуард Рева попрохав вивчити це питання, звернувшись до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) та інших енергетичних компаній, щоб з грудня не було заборгованостей та всі установи працювали.
«Адже не вистачатиме ресурсів для сплати рахунків», - наголосив Рева.
Передали тут і питання від голови Кременчуцької РДА Олега Лєдніка стосовно ціни на газ та імовірних коштів чи заключення тендерів на опалення від держави.
Питання пообіцяли опрацювати та озвучити подальші плани на наступних засіданнях.
Марина Соловей


































































