
Як вважає сам Тимошко, звільнення не має логічного обґрунтування.
Директор Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, Володимир Тимошко інформує через ЗМІ про оголошене йому звільнення від директора ДБР. При чому, зазначає, що повідомили про звільнення на підставі: «невідповідність займаній посаді та недостатній професійності».
«Для мене виявилося відкриттям, що організація роботи «з нуля» - це непрофесійно, налагоджена робота - це непрофесійно, реалізації у кримінальних провадженнях - це непрофесійно!
Жодних обґрунтованих підстав для вказаного рішення немає, і воно повністю суперечить чинному законодавству. А саме: не погоджено із заступниками Директора, ухвалено без подання конкурсної комісії не має жодного, хоч трохи логічного обґрунтування, окрім «Я так хочу» з боку директора ДБР», - аналізує він.
Також В.Тимошко зазначив, що наразі йому невідомо – чи існує наказ про звільнення з мокрим підписом (декілька днів перебуває на лікарняному).
«Після відповідної належної інформації сформую належну правову позицію. Саме правову, адже я живу в правовій державі», - написав ЗМІ В. Тимошко.
Ліна Романченко






























































