
Негода дісталася до Полтавщини. Нині в різних районах області – сніг та дощ. Про це повідомляє начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.
Відповідні служби на місцях, реагують на погодні виклики. На автошляхах працюють 106 робітників і 81 одиниця техніки. За потреби залучать більше. Наразі дороги області – в проїжджому стані. Через негоду в області знеструмлені 17 населених пунктів у Кременчуцькій, Семенівській, Лохвицькій та Хорольській громадах. Це понад 2700 абонентів. Працюють над відновленням електропостачання п’ять аварійних бригад.
Якщо у громадян виникли несправності зі світлом, їм радять звертатися до колцентру обленерго: 0972020207, 0503059910, 0931702533, 0532510910.
Доповнено:
Внаслідок погіршення погодних умов на території області вже знеструмлені 20 населених пунктів у Кременчуцькій, Семенівській, Лохвицькій, Хорольській, Лубенській тергромадах. Це 3394 абонентів. Над відновленням електропостачання працюють 11 аварійних бригад.
Автошляхи області знаходяться в проїжджому стані. До робіт залучені 91 одиниця техніки та 119 працівників.
За інформацією начальника ПОВА Філіпа Проніна






























































