21 травня 2021
Перегляди: ...

Фотофакт.
Сьогодні в темну пору доби на вул.. Софіївській машина застрягла в ямі, яку залишили комунальники після дорожніх робіт.
Про це повідомили у групі Х.Кременчук.
«Щити, скоріше за все лежали поруч, так як був дощ і можливо вітром знесло їх. Але яма там глибока. Прикра ситуація», - пишуть дописувачі
Ніка Назарова
Фото Х.Кременчук
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
















































