Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук
Четверг, 20 Серпня 2026

Ви є тут

"Зимова єПідтримка і національний кешбек": чи вплинуть вони на призначення субсидії

23 грудня 2024 08:00
Перегляди: ...

Ці виплати отримують багато українців.

Попри війну, українці мають оплачувати комунальні послуги в повному обсязі. Ті громадяни, які не мають достатньо коштів для їх оплати, можуть звернутися за призначенням житлової субсидії.

В Пенсійному фонді України розповіли, чи враховується до сукупного доходу сім’ї для призначення субсидії нарахування за програмами «Національний кешбек» та «Зимова єПідтримка».

Постановою Кабінету Міністрів України від 05.12.2024 № 1384 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо особливостей надання деяких видів державної підтримки» внесено зміни до законодавчих актів, які регулюють, зокрема, питання обчислення сукупного доходу сім’ї.

Відповідно до змін, внесених до пункту 7 Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для всіх видів державної соціальної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 632, одноразова державна грошова допомога «Зимова єПідтримка» та державна грошова допомога, яка нараховується у відсотковому співвідношенні від вартості придбаного безготівковим розрахунком з використанням платіжної картки товару українського виробництва «Національний кешбек» (у межах Всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні») під час розрахунку житлових субсидій не враховуються до середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

Відповідно до змін, внесених до пункту 5 Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 389, при реалізації права на отримання пільг з оплати послуг за користування житлом нараховані кошти одноразової державної грошової допомоги «Зимова єПідтримка» та «Національний кешбек» не включаються до сукупного доходу сім’ї пільговика.

 

За матеріалами Дзеркало тижня


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися