Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук

Ви є тут

Жителька Кременчуцького району відсвяткувала 103 рік народження

5 лютого 2024 07:20
Перегляди: ...

Гості висловили теплі та щирі вітання іменинниці, побажали дожити до перемоги України у війні.

 

31 січня 103 роки відсвяткувала жителька села Новобудови ( Глобинська громада, Кременчуцький район) Живолуп Марія Яківна.

За даними пресслужби Глобинської міської ради, цього дня привітати Марію Яківну з днем народження завітали до її оселі заступник міського голови Олександр Кочерга, начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я Людмила Норенко, староста Станіслав Живолуп, заступник директора Устимівської дослідної станції, депутат міської ради Станіслав Карайбіда.

Гості висловили теплі та щирі вітання іменинниці, побажали дожити до перемоги України у війні. Вручили квіти й подарунки.

 

Клим Соколов


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися