
Найімовірніше, лікар-невролог у Кременчуцькій центральній райлікарні може з'явитися у серпні цього року.
Сьогодні після засідання виконкому мер Кременчука Віталій Малецький відповідав на запитання журналістів, які йому задавали питання в форматі онлайн. Адже вже давно у нашому місті немає практики проведення прес-конференцій з очільником міста, як це було раніше.
Тож у мера уточнили, чим завершилась історія у відділенні неврології Центральної райлікарні, чому Кременчук не йде по шляху Полтави та не відкриває додаткове відділення для хворих на інсульти?
«Ми зараз маємо одне відділення неврології і одне відділення по інсультах у Першій лікарні, яке відкривали нещодавно - і фактично воно уже приймає пацієнтів», - відповів В.Малецький.
Як зазначив очільник управління охорони здоров’я міста Максим Середа, у неврологічному відділенні при даній лікарні (Першій - авт.) із 65 ліжок зараз заповнені 42 ліжка.
«І воно зараз цілком справляється зі своєю функцією. Так що є можливість там приймати пацієнтів і відкривати додаткове там немає можливості», - підсумував мер.
Проте звернемо увагу, наявність вільних ліжок у діючому відділенні і відсутність лікаря у ще одному відділенні (ЦРЛ-авт), яке функціонувало і приймало пацієнтів раніше - не одна з кращих ситуацій. За прогнозами М.Середи, найімовірніше, лікар-невролог у Кременчуцькій центральній райлікарні може з'явитися у серпні цього року.
Наталя Роговцева





























































