
Офіційні дані.
За минулий місяць патрульні склали 324 адміністративні матеріали на громадян, які розпивали алкогольні напої чи перебували в п'яному вигляді в громадських місцях.
Про це повідомляє Патрульна поліція Кременчука
"Розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв забороняється: на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту (включаючи транспорт міжнародного сполучення) та в інших заборонених законом місцях, крім підприємств торгівлі і громадського харчування, в яких продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на розлив дозволена відповідним органом місцевого самоврядування", - йдеться в повідомленні.
Довідково
Перебування у громадських місцях у п'яному вигляді та розпивання алкогольних напоїв — це порушення закону. За це правопорушення передбачена адміністративна відповідальність за ст. 178 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді) КУпАП.
Світлана Павленко
































































