10 листопада 2019 11:30
Перегляди: ...

Фотофакт.
У Кременчуці помітили Deo - амфібію. Про це повідомили в одній із соцмереж.

За словами очевидців, трапилася подія на Щемілівці в районі артскладів.
"Жінка із загону "Синього Легіону" (під дією алкоголю, авт.) вирішила випробувати Део на плавучість", - коментують допис.
Дописувачі пожартували, що можливо, водій вийшла на нічний вилов раків.
Ніка Назарова
Фото H.Kremenchug
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































