
Зараз майже зовсім не ремонтують внутрішньоквартальні дороги.
Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з питань ЖКГ депутати закинули кременчуцьким дорожникам за погану якість ремонту доріг. Претензії висловили директору департаменту ЖКГ Москалику.
«Вас цікавить об'єм, а на якість не працюєте»,- зазначив депутат Геннадій Іванян.
Він вказав, що зараз майже зовсім не ремонтують внутрішньоквартальні дороги, «бо там невигідно, бордюри змінювати та інше, а тут висипали на дорогу асфальт і розкатали».
Депутати вказали, що після ремонту на дорогах багато раковин і питання, скільки такий асфальт пролежить.
Депутат Олександр Кальченко як приклад навів новий асфальт перед мерією, який на його переконання вклали з порами.
Нагадаємо, доки містяни жалілися на дороги,«кременчуцькі свинарчуки» переводили бітум в готівку на десятки млн грн.
Ось так: у Кременчуці недавно поклали новий асфальт, а він уже руйнується.
Що віце-меру Декусару добре, а всім кременчужанам погано: названий термін асфальтування розриттів доріг в центрі міста.
Світлана Павленко




























































