
А також «Міс Кременчук».
Цими вихідними у Кременчуці зібралися найчарівніші, найелегантніші, найерудованіші студентки нашого міста. Серед них обирали претенденток, які представлятимуть наше місто на конкурсі «Студ Міс Полтавщини 2020». У Кременчуці пройшов півфінал.
Захід відбувався в одному із розважальних закладів Кременчука.
За титули та корону цього прохолодного осіннього вечора змагалися 10 учасниць.
Дівчата демонстрували свою красу у вишуканих вбраннях, а ерудицію - у цікавих конкурсах.
В результаті у трійку фіналісток «Студ Міс Полтавщини 2020» увійшли: Світлана Поліщук, Карина Ткач та Влада Аузяк.
Тепер дівчата змагатимуться у Полтаві.
Як розповідає координаторка і організаторка заходу Ольга Лєонова, цього року вирішили поєднати два заходи.
Тож, корону та звання «Міс Кременчук» отримала Євгенія Іванова.
«Вдячна спонсорам за пвдтримку. І всім гостям. Все вийшло, як хотілося і навіть краще», - говорить О.Лєонова
А як відбувався сам захід, дивіться у фотопідбірці нашого фотографа.
Тетяна Красельникова
Фото Кирила Воронцова












































































