
«Переважно це ломбарди «Благо».
Не всі ломбарди у Кременчуці закрилися через карантин і з ними має працювати поліція,-штаб
Про це щойно на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації у Кременчуці повідомила начальник управління розвитку торгівлі Людмила Жорняк.
За її словами, вчора було обстежено 31 ломбард і не всі з них були закриті.
«Переважно це ломбарди «Благо». Вони знаходяться в центрі. Вони категорично відмовлялися зачинятися. Проводили бесіди. На них вже протокол складали. Всі матеріали передами з фото в поліцію»»,-сказала Л.Жорняк.
Нагадаємо, що і раніше ломбарди продовжували працювати нелегально. Під час минулої перевірки виявили 8 нелегально працюючих закладів. У Кременчуці 8 ломбардів працювали нелегально
Олег Булашев




























































