
«О 17.00 проведемо комісію і закриємо».
Сьогодні на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації начальник управління торгівлі Кременчука Людмила Жорняк заявила, що мережа «АТБ» в місті вже тиждень не має рукавичок для обслуговування.
«Якщо це обов'язково, то закриємо мережу «АТБ» в місті. Давайте фактаж. О 17.00 проведемо комісію і закриємо», - заявив мер Кременчука Віталій Малецький.
«Мене годують обіцянками», - сказала Л.Жорняк.
«Обіцянки нехай собі залишать. о 17-ій проведемо засідання тоді», - заявив мер.
Нагадаємо, У магазинах кременчужани вибирають овочі та фрукти без рукавичок
У Кременчуці є підстави для послаблення карантину
У Кременчуці відкривають фітнес-центри і спортклуби, але без групових занять (Доповнено)
Олег Булашев






























































