Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук

Ви є тут

СБУ вилучила нафтопродукти «Укрнафти» і «Укртатнафти» на майже 800 млн грн

6 березня 2023 13:15
Перегляди: ...

Таким чином СБУ заблокувала можливий нелегальний збут цих нафтопродуктів, які з «Укрнафти» і «Укртатнафти» незаконно вивів попередній менеджмент цих компаній.

 

Служба безпеки і БЕБ продовжують розслідувати корупційні схеми колишнього менеджменту ПАТ «Укрнафта» і ПАТ «Укртатнафта».

Як сказано на сторінці Служби безпеки України у Фейсбуці, під час обшуків на логістичних базах і складах компаній правоохоронці вилучили понад 16 тис. тонн нафтопродуктів.

Загальна вартість продукції становить майже 800 млн грн.

Таким чином СБУ заблокувала можливий нелегальний збут цих нафтопродуктів, які з «Укрнафти» і «Укртатнафти» незаконно вивів попередній менеджмент цих компаній.

Наразі вирішується питання щодо арешту вилучених паливно-мастильних матеріалів та їхньої подальшої передачі на потреби Сил оборони.

Встановлено, представники «Укртатнафти» впродовж 2022 року відвантажували пальне за адресами афілійованих компаній без відображення операцій у податковій звітності.

В подальшому підконтрольні АЗС реалізовували оптові партії нафтопродуктів без сплати акцизного податку.

Нагадаємо, раніше співробітники Служби безпеки спільно з БЕБ викрили масштабні схеми привласнення 40 млрд гривень колишніми власниками і топменеджментом «Укрнафти» та «Укртатнафти».

За даним фактом повідомлено про підозру головному бухгалтеру та колишньому директору ПАТ «Укртатнафта», який наразі перебуває під вартою.

У межах кримінального провадження тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин незаконної діяльності і притягнення винних до відповідальності.

Розслідування проводили співробітники СБУ спільно з детективами Бюро економічної безпеки за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

Нагадаємо, СБУ викрила масштабні схеми привласнення 40 млрд грн на ПАТ «Укрнафта» та ПАТ «Укртатнафта»

Вдома у Коломойського проходить обшук: розслідування стосується махінацій навколо "Укртатнафти" та "Укрнафти"

Екс-директору «Укртатнафти» обрано запобіжний захід у вигляді застави майже 200 млн грн. (Доповнено)

Екс-головному бухгалтеру «Укртатнафти», яка переховувалася на Закарпатті, повідомили про підозру у схемі привласнення 40 млрд грн

Бутусов повідомив, що екс-керівнику "Укртатнафти" Ляпці повідомлено про підозру в умисному ухиленні від сплати податків

Новий керівник «Укртатнафти» Корецький: «Коли я прибув на ПАТ "Укртатнафта"… то дізнався, що на підприємстві відсутній облік. Немає ні первинних документів, ні серверів»

Екскерівника «Укртатнафти» Ляпку взято під варту

 

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися