
Майно підприємства продали, чим погасили борг у 1,3 млн грн.
Прокуратура Полтавської області судитимуть керівника одного з підприємств, який протягом трьох років безпідставно не виплачував працівникам заробітну плату, внаслідок чого виникла заборгованість на суму більше 2 млн грн.
Установлено, що протягом 2015-2018 років керівництвом одного з підприємств Полтавського району безпідставно не виплачувалася заробітна плата понад 100 працівникам.
За рахунок примусової реалізації майна підприємства сума заборгованості зменшилася на 1,3 млн грн. Вилучені кошти від продажу перерахували на користь 34 працівників у рахунок погашення боргу.
Прокуратура здобула беззаперечні докази, якими підтверджено, що підприємство мало можливість виплачувати заробітну плату працівникам, втім безпідставно це не робило.
Прокуратура затвердила та направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт відносно директора вказаного підприємства за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175 (невиплата заробітної плати) КК України.
Аріна Алініна





























































