
Фоторепортаж.
Сьогодні у Кременчуці розпочався навчальний рік для шкіл, ліцеїв та гімназій.
Цього дня вперше за парти сядуть 2 тис 226 кременчуцьких дітей (77 класів). У ліцеях і гімназіях Кременчука цього року завершують шкільне навчання 812 одинадцятикласників (32 класи) та 1 тис 985 дев’ятикласників (70 класів).
У ліцеї №4, де побував фотожурналіст Кременчуцької газети, цього року урочистості з нагоди Свята Першого Дзвоника проходила на території подвір'я навчального закладу. Карантин вніс корективи - діти стояли під час лінійки з дотриманням соціальної дистанції. Варто відзначити, що раніше лінійку проводили біля підніжжя пам'ятника Тарасу Шевченку, що на Набережній.
Настрій у всіх піднесений. Видно, що всі учні раді побаченню зі школою та однокласниками.
Світлана Павленко
Фото Олександра Попенка



























































































