
Міністерство освіти готує постанову уряду, де буде прописано механізм надання такого фінансування.
Метою Міністерства освіти і науки є залучення кращих спеціалістів та максимальне розширення можливостей вчителя для підвищення кваліфікації.
Про це розповіла міністр освіти Лілія Гриневич під час візиту до Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка», пише "Освіта.юа".
За словами міністра, з 2019 року це планується зробити завдяки впровадженню механізму «гроші ходять за вчителем», коли педагог сам може обрати, де підвищити кваліфікацію, а держава за це заплатить.
Також Лілія Гриневич зауважила, що Міністерство освіти готує постанову уряду, де буде прописано механізм надання такого фінансування.
Планується, що існуватиме перелік громадських організацій та установ, в яких таке підвищення кваліфікації можна буде здійснити.
Світлана Павленко




























































