Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук
Вівторок, 7 Липня 2026

Ви є тут

Кременчужан запрошують долучатись до конкурсу до «Дня Вишиванки»

14 травня 2018 08:30
Перегляди: ...

Якщо ваще фото набере максимальну кількість лайків – отримаєте нову вишиванку.

До Дня Вишиванки голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький оголосив про конкурс світлин із вашим вишитим одягом. Про це він написав у себе в Фейсбук.

«Друзі, пропоную конкурс до «Дня Вишиванки», яке святкуємо 17 травня. Умови прості, в коментарях до цього посту прикріплюйте ваші світлини у вишиванках. Хто отримає найбільше уподобань («лайків») - отримає подарунок! Приз класний - вишита сорочка від Решетилівської майстрині Нина Ипатий! Розпочинаємо прямо зараз і закінчуємо голосування 17 травня, включно! Бажаю удачі!», - написав він.

Під постом уже з’явилися кілька десятків світлин, і їх продовжують публікувати. Тож цими днями можете слідкувати за публікаціями та «лайкати» своїх фаворитів.
 

«PS. Велика кількість фото від одного учасника знижує ваші шанси! Встановлюємо кількісне обмеження - 1 фото», – зауважили організатори.

 

 

Ліна Романченко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися