
Фоторепортаж.
Сіре похмуре місто... Немає сонця... Холод повільно пробирається крізь усі шпаринки...
Так трьома реченнями можна описати наше місто в останні деньки цієї осені. Та навіть попри ці неприємні моменти, не варто впадати в осінню депресію, не варто шукати лише негатив.
Достатньо лише озирнутися навколо. І тоді, навіть у сірих буднях можна побачити щось неймовірне: як отой жовтий-жовтий автобус, який яскравою плямою вривається в осінній понеділок і який потрапив до об'єктиву фотокореспондента Кременчуцької газети Олександра Попенка.
У іншому ж треба нагадати, що до завершення цієї осені вже 13 днів. І зовсім скоро нові кольори з'являться на вулицях нашого міста. Але то буде, як то кажуть, інша - зимова - історія.
Світлана Павленко
Фото Олександра Попенка












































































