
На сесію винесене питання про нагородження спортсменів міжнародного класу.
Кременчуцькі спортсмени отримають місцеві візнаки.
Кременчуцьким депутатам пропонують нагородити почесним знаком «За заслуги перед містом» Ольгу Ляхову - майстра спорту України міжнародного класу, чемпіонку Європи з легкої атлетики 2017 року та Віктора Вихриста - майстра спорту України міжнародного класу, чемпіона Європи з боксу 2017 року. Відповідний проект рішення виносить на пленарне засідання чергової сесії міської ради, що відбудеться 20 липня.
Ольга Ляхова днями перемогла на дистанції 800 метрів у французькому Ліллі на командному чемпіонаті Європи, а кременчужанин Віктор Вихрист приніс третє золото у скарбничку збірної України на чемпіонаті Європи.
Як йдеться у проекті рішення Кременчуцької міськради, спорсменів пропонується нагородити «за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, високі спортивні досягнення та примноження спортивної слави міста».
Нагадаємо, днями полтавцю – Олександру Хижняку, який став чемпіоном Європи з боксу вручили мільйон гривень – від облдержадміністрації та Федерації боксу.
Олександр Хижняк, який є Чемпіоном світу серед молоді (2012), бронзовим призером Європейських ігор (2015), призером чемпіонату Європи серед молоді, чемпіоном України (2016) перебуває у одній збірній України з боксу з Юрієм Шестаком та кременчужанином Віктором Вихристом, який приніс третє золото у скарбничку збірної України на чемпіонаті Європи з боксу, що відбувся у Харкові 24 червня.
Ірина Андрєєва





























































