
Тиждень діти житимуть без різних побутових зручностей.
12 червня розпочалася подорож Дніпром другої команди вихованців закладу позашкільної освіти Кременчука «Гардемарин». Про цю подію повідомили на офіційному веб-порталі Кременчуцької міської ради.
До складу команди увійшли 25 хлопців і дівчат. Протягом тижня вони вивчатимуть ази «морської» справи. У своїх викладачів-наставників діти перейматимуть досвід поводження на воді та суші. Вони вчитимуться жити без різних побутових зручностей.
Подорож юних «гардемаринів» триватиме від «Кременчука і аж до затоки «Тахтайка».
«У рамках оздоровчої кампанії-2018 року із вихованцями закладу позашкільної освіти Кременчуцького міського клубу юних моряків «Гардемарин» планується провести 4 річкових походи. Під керівництвом досвідченого викладацького складу закладу юнги проходитимуть річкову практику, а головне – матимуть можливість здійснити свої мрії про річкові пригоди», - зазначили у повідомленні міськради.
Нагадаємо, у Кременчуці більше дітей хочуть оздоровитися за рахунок бюджету, ніж виділено коштів мерією.
Кременчуцькі «Гардемарини» все таки підуть по Дніпру
Антоніна Озерна





























































