11 липня 2018 09:10
Перегляди: ...

Нажаль, тварина померла.
Вчора об 11.35 до чергової частини оперативників надійшло повідомлення про те, що до колодязя господині по вул. Макаренка впав кіт.
За їх інформацією, четверо рятувальників за допомогою мотузки витягли тварину з 5-метрової глибини. Та, нажаль, тварина уже була мертвою.
Аріна Алініна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию





























































