1 листопада 2019 14:45
Перегляди: ...

Фоторепортаж.
Ну ось і наступив останній місяць осені 2019. Листопад прийшов у Кременчук з сонцем, хоч і холоднечею.
Здається, що жовтень забрав все тепло із собою.
Також прихопив із собою «золото» з осінніх дерев. Та вийшовши на Крюківський міст, ще можна помилуватися залишками осінньої краси: по берегах Дніпра, а також на островах ще є дерева, які ніби хизуються своїм вбранням.
Попереду вихідні, тож можна самим здійснити похід через міст (як це зробив фотограф Кременчуцької газети) і зафіксувати у себе на телефоні, чи спіймати в об’єктив фотоапарату неповторну красу кременчуцького краю.
Світлана Павленко
Фото Кирила Воронцова
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию






















































































