25 травня 2020 15:25
Перегляди: ...

8 водіїв зупинили.
Цими вихідними Кременчуком розсікали водії «під шафе». Про це повідомили в пресслужбі батальйону патрульної поліції Кременчука.
8 водіїв у стані сп'яніння виявили кременчуцькі патрульні протягом вихідних.
«У жодному разі не сідайте за кермо напідпитку, адже наслідки таких поїздок можуть стати трагічнішими.
Бережіть своє життя та здоров’я та інших учасників дорожнього руху» - нагадують правоохоронці.
Антоніна Озерна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































