2 квітня 2018 15:10
Перегляди: ...

Жінки госпіталізовані до лікарні.
На вихідних в травматологічне відділення міської лікарні Горішніх Плавнів були госпіталізовані дві місцеві мешканки, побиті чоловіками, повідомив Світанок Полтавщини.
Як повідомили на підстанції екстреної медичної допомоги, бригада якої доставила жінок в лікарню, в першому випадку 29-річну постраждалу побив колишній чоловік. За словами жінки, її побив колишній ногою в груди.Медпрацівники зафіксували у неї забої грудної клітини та перелом кількох ребер.
У другому випадку у 36-річної городянки після побиття співмешканцем діагностували закриту черепно-мозкова травму, також забиття грудної клітини, переломи кількох ребер і садна.
Повідомлення про те, що трапилося направили в правоохоронні органи.
Світлана Павленко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































