
Кошти знімалися частинами з її кредитних карток.
До відділу поліції Горішніх Плавнів звернулась 49-річна громадянка із повідомленням про заволодіння її грошима в сумі близько 150 тис грн при купівлі мобільного телефону iPhone.
Як інформує прес-служба поліції, невідомі особи шахрайським шляхом отримували гроші у ході оформлення онлайн-операції на сайті OLX.
Кошти знімалися частинами з кредитних карток потерпілої.
Доповнено
Поліція попередньо встановила, що жінка повідомила інтернет-шахраям конфіденційну інформацію, після чого з її кредитних карток зникли гроші.
За даним фактом поліцією розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.
Триває досудове розслідування.
Шановні громадяни! Щоб не стати жертвою шахраїв, ні за яких обставин не повідомляйте особисту та конфіденційну інформацію стороннім особам, у тому числі при телефонних розмовах та "смс" переписках.
Нагадаємо, Містянин віддав декілька тисяч гривень, а фотоапарату так і не отримав
Ліна Романченко


































































