9 травня 2023 11:00
Перегляди: ...

Між станціями «Ліщинівка» і «Нові Санжари» проводять ремонтні роботи колії.
До 15 травня не буде залізничного сполучення між Кременчуком і Полтавою.
Про це Кременчуцькій газеті повідомили на залізничному вокзалі станції «Кременчук».
Відомо, що між станціями «Ліщинівка» і «Нові Санжари» проводять ремонтні роботи залізничної колії. Полотно демонтовано зовсім.
Через це потяг дальнього курсування «Одеса-Харків» припиняє курсування.
А приміські поїзди рухаються лише до станції «Кобеляки» і в зворотному напрямку.
Світлана Павленко
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію




























































