19 серпня 2023 13:15
Перегляди: ...

Фотопрес.
19 серпня в церкві відзначають велике свято - Преображення Господнє. У народі його називають Яблучний Спас. Тож і не дивно, що з яблуками сьогодні кременчужани пішли до церков.
У Храмі Серафіма Саровського, що по пр. Полтавському, як раз і яблуку ніде було впасти, бо людей сьогодні там було дуже багато. Вони стали учасниками служби, а потім настоятель храму архімандрит Феодосій освятив дари природи.
Як це було у нашому фотопресі.

Що робити з гілочками верби після Вербної неділі
Краса невимовна: як у Кременчуці до Великодня прикрасили подвір’я і храм Серафима Саровського
Клим Соколов
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію





























































