28 червня 2018 08:30
Перегляди: ...

Винесли гроші.
27 червня о 7.48 до відділення № 1 Кременчуцького відділу поліції звернулась 47-річна жінка, яка розповіла, що обікрали аптеку на вулиці Мазепи.
Про це повідомили у прес-службі відділу поліції Кременчука.
Крадії проникли в приміщення ветаптеки, віджавши вікно.
Викрадено кошти в сумі 600 грн.
Факт крадіжки внесено до ЄРДР за ч.3 ст. 185 Кримінального кодексу України.
Світлана Павленко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию





























































