12 березня 2020 13:00
Перегляди: ...

Фотофакт.
Вчора у Горішніх Плавнях розквітло абрикосове дерево.
Про це повідомили у Фейсбуці на сторінці Горішні Плавні Online
Світлину, на якій видно гілку з абрикосовим цвітом, опублікувала сьогодні, 11 березня, Ірина Берновек на сторінці «Фотосушка м. Горішні Плавні».
Все б нічого, але фруктове дерево розквітло на початку березня! Тоді, коли, зазвичай абрикоси кітнуть на декілька тижнів пізніше.
Світлана Павленко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































