23 вересня 2020 16:45
Перегляди: ...

Фотофакт.
У Кременчуці знову зацвів бузок. Містянка Богдана Ліпошко оприлюднила відповідні фото у себе на сторінці в Фейсбуці. Дівчина зазначає, що весняну красу в осінньому Кременчуці побачила в одному з дворів на вулиці Першотравневій.
Як відомо, не дуже добре, що дерева чи кущі квітують двічі на рік. Це є одним із факторів, які вказують на їх загибель.

Світлана Павленко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию






























































