13 квітня 2018 12:50
Перегляди: ...

У прибиранні, окрім градоначальника, брали участь усі віце-мери міста, окрім Тетяни Неіленко.
На сьогоднішню «Зелену толоку» у Придніпровський парк зібрали близько 2 тисяч 600 учасників. І серед них - більша частина школярів старших класів та студентів коледжів та училищ.
На ній традиційно, розбившись по секторах, прибирали, виносили сміття, слухання привітання міського голови та Молодіжного парламенту.
Під час прибирання не забули і набережну Дніпра.
Зауважимо, на сьогоднішній толоці, окрім градоначальника, були і всі віце-мери міста, окрім Тетяни Неіленко.
Так розуміємо, без них 2,6 тисяч молодих кременчужан прибрати парк і частину набережної, не впорались би.
Аріна Алініна
Фото Кирило Воронцов
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию



























































































