8 грудня 2017 11:15
Перегляди: ...

Стажисти спробували себе у ролі організаторів цьогорічних свят у Кременчуці.
Сьогодні у виконкомі Кременчука провели підсумки стажування лідерів молодіжних громадських організацій, учнівського та студентського самоврядування міста. Хлопці та дівчата по черзі доповідали про виконану ними роботу, яку вони виконували по дорученнях керівництва.
Діти складали графіки роботи міського транспорту, формували розклад роботи різдвяних будиночків, розповідали про роботу Дідів Морозів та Снігуроньки. Тобто, спробували себе у ролі серйозних організаторів цьогорічних свят у Кременчуці.
Молодь привітав міський голова Віталій Малецький та віце-мер Ольга Усанова.
Аріна Алініна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
































































