
Баки перемістили в інше місце.
Сьогодні до редакції Кременчуцької газети наш читач Олексій надіслав світлини. Він обурений стихійним смітником, що утворився в самісінькому центрі міста. А саме, неподалік ліцею №10.
За словами кременчужанина, на цьому місці раніше стояли сміттєві баки, але через ремонт дороги їх перемістили у сусідній двір.
Однак, люди автоматично продовжують нести сміття на звичне місце.
Нагадаємо, Смітник у центрі Кременчука: люди несуть непотріб на звичне місце.
І кому заважало? У Кременчуці розбили смітник.
«Здичавілі люди» пройшли Кременчуком.
Нагадаємо, біля одного з кременчуцьких ліцеїв організувався смітник.
Кременчужани обурені: комунальники хочуть складати опале листя поруч з дитячим майданчиком.
У Кременчуці «сміттєвий експеримент» завершився, так і не розпочавшись.
Кременчук перетворюється на смітник
Антоніна Озерна
Фото очевидця




























































